• باران که می بارد همه پرنده ها به دنبال سر پناه اند

  اما عقاب برای جلوگیری از خیس شدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

  این دیدگاه است که

  تفاوت

  را خلق می کند

 • با دریافت مشاوره و راهکارهای جامع سازمانی از ما

  متفاوت باشید

 • ارائه راهکارهای جامع و یکپارچه

  بر روی انواع دستگاه ها

 • توسعه و راه اندازی سرویس های آنلاین

  طراحی و تولید نرم افزار به سفارش مشتری

 • جهان شما همان است که می بینید

  خوب ببینید

  خوب بیندیشید

  خوب بسازید

  تا ماندگار شوید

شرکت مهندسی تفاوت

محصولات و خدمات

تیم شرکت مهندسی تفاوت با پشتوانه مطالعه ، پژوهش و تجربه حضور مشاوران و صاحبنظران خود در سازمان هاي مختلف با هدف اصلي کاهش هزينه ها و افزايش کارايي و اثربخشي براي سازمانهاي در صدد ايجاد تغيير در جهت بهبود کارکردها باتوجه به مفهوم فناوری اطلاعات که بهینه سازی با استفاده از تکنولوژی روز است می باشد.

کیفیت

کیفیت درجه تطابق یک سیستم با نیازمندی های مشخص شده و نیازهای مشتری است.در واقع نرم افزاری که به صورت دقیق بر اساس نیازهای مشتری ساخته شده باشد بسیار با کیفیت خواهد بود.و هدف ما ارائه محصولی با قابلیت و کیفیت بالاست.

امنیت

پژوهش ها نشان می دهد که برطرف کردن اشکالات امنیتی در مراحل اولیه و با استفاده از روش های نوین بسیار موثرتر از برطرف کردن آنها در مراحل پیشرفته تر میباشد.وبرخلاف تصوری که امنیت اطلاعات هزینه است یک سرمایه گذاری است

سفارشی سازی

هرچه قابلیت سفارشی سازی یک نرم افزار بیشتر باشد،با دقت بالاتری به نیازهای مشتری پاسخ میدهد.اگر ما به شما فرصت انتخاب ویژگی های دلخواهتان را میدهیم، یعنی شما تنها برای امکانات مورد نیازتان هزینه می کنید.

پشتیبانی

هیچ نرم افزار ارتباط با مشتری، بدون پشتیبانی شرکت تولیدکننده کامل نیست.هرچه حوزه های تحت پوشش یک نرم افزار بیشتر باشد، نیاز آن به پشتیبانی بیشتر است و ما اهداف خود را در بالاترین سطح خدمات پشتیبانی قرار داده ایم